do -40% na WSZYSTKIE BADANIA z kodem: LATOBAD Sprawdź
Strona główna > Wspieramy personel medyczny
WSPIERAMY PERSONEL MEDYCZNY

WSPIERAMY PERSONEL MEDYCZNY


ALAB laboratoria - wspieramy personel medyczny

Rezultat walki z epidemią COVID-19 w Polsce zależy w dużej mierze od możliwości systemu ochrony zdrowia, którego kluczowym elementem są ludzie. Pracownicy służby zdrowia są grupą, bezpośrednio narażoną na zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Nie wszyscy z nich mają jednak dostęp do wiarygodnych testów genetycznych. ALAB laboratoria postanowił wesprzeć pracowników szpitali angażując się w akcje przeprowadzania darmowych testów.

Pobieranie próbek odbywać się będzie m.in. z wykorzystaniem pierwszego w Polsce Mobilnego Punktu Pobrań ALAB laboratoria, co pozwoli w bezpieczny sposób pobrać i przetransportować materiał genetyczny z dowolnego miejsca.
Diagnostyka wirusa SARS-CoV-2 odbywa się metodą RT-PCR – zgodnie z rekomendacjami WHO, testem z certyfikatem IVD, zwalidowanym i wiarygodnym dla wykrycia SARS-CoV-2.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o akcjach, które przeprowadzamy samodzielnie oraz w ramach partnerstwa z innymi podmiotami.

Jednocześnie zachęcamy firmy, instytucje publiczne i samorządy do włączenia się w naszą akcję bezpłatnych badań dla medyków!

Zapraszamy klejne fimry i samorządy, które chcą zaangażować się w tą akcję i zgłosić współpracę w ramach podobnych inicjatyw. Piszcie na adres e-mail: korona.obsluga@alab.com.pl