WYNIKI BADAŃ ONLINE

UWAGA: Wyniki badań laboratoryjnych wykonywane w laboratoriach sieci grupy ALAB i wydawane w formie elektronicznej podpisane są kwalifikowanym podpisem elektronicznym, co oznacza, że stanowią pełnoprawne wyniki badań.

Informujemy również, że wyniki badań podstawowych w laboratoriach ALAB są wydawane przez diagnostów laboratoryjnych przez całą dobę. Dlatego też najkrótszy przewidywany czas oczekiwania na wyniki w trybie rutynowym to 1 dzień roboczy, czyli minimum 24 godziny od pobrania materiału. Jeśli sprawdzacie Państwo swoje wyniki i widzicie pliki PDF z częściowym zakresem badań, oznacza to, że proces diagnostyczny wykonania badań jeszcze się nie zakończył, należy wtedy odczekać do upływu 24 godzin od pobrania materiału.
Wszystkie czasy oczekiwań na badania obowiązujące w ALAB Laboratoria podawane są w dniach roboczych (nie obejmują dni wolnych od pracy).

1/4
2/4
3/4
Informacja o numerze kodu kreskowego znajduje się na „karcie online”, którą nasz personel w puncie pobrań przekazuje po badaniu. karta online
4/4

W przypadku badań wykonywanych poza siecią ALAB, wynik on-line jest dostępny w formie skanu. Oryginalne dokumenty wyników takich badań należy odebrać w punkcie pobrań.

KARIERA