WYNIKI BADAŃ ONLINE

UWAGA: Wyniki badań laboratoryjnych wykonywane w laboratoriach sieci grupy ALAB i wydawane w formie elektronicznej podpisane są kwalifikowanym podpisem elektronicznym, co oznacza, że stanowią pełnoprawne wyniki badań.

Informujemy również, że wyniki badań podstawowych w laboratoriach ALAB są wydawane przez diagnostów laboratoryjnych przez całą dobę. Dlatego też najkrótszy przewidywany czas oczekiwania na wyniki w trybie rutynowym to 1 dzień roboczy, czyli minimum 24 godziny od pobrania materiału. Jeśli sprawdzacie Państwo swoje wyniki i widzicie pliki PDF z częściowym zakresem badań, oznacza to, że proces diagnostyczny wykonania badań jeszcze się nie zakończył, należy wtedy odczekać do upływu 24 godzin od pobrania materiału.
Wszystkie czasy oczekiwań na badania obowiązujące w ALAB Laboratoria podawane są w dniach roboczych (nie obejmują dni wolnych od pracy).

1/4
2/4
3/4
Informacja o numerze kodu kreskowego znajduje się na „karcie online”, którą nasz personel w puncie pobrań przekazuje po badaniu. karta online
4/4

W przypadku badań wykonywanych poza siecią ALAB, wynik on-line jest dostępny w formie skanu. Oryginalne dokumenty wyników takich badań należy odebrać w punkcie pobrań.

Firma ALAB Laboratoria to ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca najszerszą ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych: od podstawowych takich jak: morfologia krwi, analiza ogólna moczu czy badania poziomu hormonów tarczycy po wysokospecjalistyczne testy na nietolerancje pokarmowe, markery nowotworowe, badania genetyczne, badania prenatalne, diagnostykę autyzmu, boreliozy czy alergii. Nasza oferta zawiera również kilkadziesiąt specjalistycznych pakietów badań stworzonych pod kątem konkretnych schorzeń, dolegliwości i narządów a także profilaktyki zdrowotnej.

Prawie wszystkie badania można u nas wykonać bez skierowań i zapisów w ponad 250 placówkach na terenie całego kraju, a także zakupić za pośrednictwem sklepu online sklep.alablaboratoria.pl po atrakcyjniejszych cenach.

Nasi diagności pracują przez całą dobę, dlatego najkrótszy czas oczekiwania na wyniki wynosi 24 godziny (oprócz dni wolnych od pracy). Laboratoria medyczne ALAB udostępniają wyniki online za pośrednictwem strony internetowej. Takie wyniki są opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym diagnosty, co oznacza, że stanowią pełnoprawną podstawę do prowadzenia dalszej diagnostyki.

Szczegółowa oferta badań, ceny i lokalizacje placówek dostępne są na naszej stronie oraz sklepie online

KARIERA