do -40% na WSZYSTKIE BADANIA z kodem: LATOBAD Sprawdź
Strona główna > Alab laboratoria ramię w ramię z wisłą płock!

ALAB laboratoria ramię w ramię z Wisłą Płock!

ALAB laboratoria ramię w ramię z Wisłą Płock!


Wspieranie sportu mamy we krwi! Tym hasłem pragniemy zainaugurować współpracę partnerską pomiędzy ALAB laboratoria a klubem piłkarskim Wisła Płock.

Jest nam niezmiernie miło, że ALAB laboratoria może wspierać klub z tak długimi tradycjami. Duch sportowej rywalizacji jest mi niezwykle bliski, więc tym bardziej napawa mnie radością fakt, że ALAB laboratoria od września 2022r. będzie współtworzyć kolejne rozdziały piłkarskiej legendy – mówi Anna Janas -Sanecka, Dyrektor ds. Marketingu ALAB laboratoria.

Współpraca z klubem Wisła Płock to niezwykle ekscytujące wyzwanie, dające ogromne możliwości wzajemnego współdziałania. Zainaugurowanie tej kooperacji to dopiero początek działań, jakie pragniemy realizować mając takiego partnera. Liczymy, że promocja zdrowia wśród zawodników i kibiców będzie nadrzędną misją, którą zrealizujemy – mówi Łukasz Siwiec Marketing & Communications Manager w ALAB laboratoria.

ALAB laboratoria to najbardziej innowacyjna, najszybciej rozwijająca się sieć laboratoriów analiz medycznych w Polsce. Od 2008 roku Grupa ALAB jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skupionych wokół grupy Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu - wiodącym ośrodku akademickim w Niemczech. Tak bliska współpraca z jedną z największych europejskich sieci laboratoryjnych służy rozwojowi nowoczesnej diagnostyki medycznej.

Innowacje są wpisane w DNA firmy ALAB laboratoria. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła podpis elektroniczny do certyfikowania wyników badań laboratoryjnych. Dodatkowo ALAB laboratoria jest pionierem w transporcie próbek medycznych za pomocą dronów w Polsce. Dotychczas uruchomione zostały trzy regularne połączenia pomiędzy szpitalami, a centralnym laboratorium firmy w Warszawie.

ALAB laboratoria to prawie 600 Punktów Pobrań w całej Polsce, 90 laboratoriów i ponad 3500 badań w ofercie oraz możliwość zakupu badań i odbioru wyników online.

Sukcesywnie staramy się powiększać grono partnerów i sponsorów Wisły Płock. Cieszę się, że dziś jako klub możemy poinformować o podpisaniu umowy partnerskiej z firmą ALAB laboratoria, z którą współpracowaliśmy już w trudnych, covidowych czasach. Teraz po raz pierwszy związaliśmy się oficjalnie, na czas sezonu 2022/2023, a więc do 30 czerwca 2023 roku - dodał Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Wisła Płock to klub piłkarski, który został założony w 1947 roku. Na swoim koncie ma zdobycie Pucharu oraz Superpucharu Polski, co przypadło na rok 2006. Od sezonu 2016/2017 Wisła Płock nieprzerwanie występuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, a w minionych rozgrywkach zajęła szóste miejsce w tabeli. Wiosną 2023 roku zostanie z kolei oddany do użytku nowoczesny, nowy stadion, który będzie spełniał europejskie wymogi. Jego pojemność wyniesie piętnaście tysięcy miejsc.