DO -20% NA WYBRANE PAKIETY I BADANIA SPRAWDŹ
Strona główna > Partnerstwo strategiczne alab laboratoria z helping hand

Partnerstwo strategiczne ALAB laboratoria z Helping Hand

W sierpniu br. platforma wsparcia psychologicznego Helping Hand została rozbudowana o nową sekcję tematyczną MedExpert, współtworzoną przez ALAB laboratoria - partnera strategicznego projektu. Eksperci z ALAB laboratoria będą dzielić się z użytkownikami platformy wiedzą z zakresu diagnostyki laboratoryjnej zarówno poprzez artykuły jak i materiały wideo. Współpraca z jednym z liderów w branży medycyny laboratoryjnej pozwala na wprowadzenie na platformie nowych edukacyjnych treści z obszaru profilaktyki zdrowia. Z Helping Hand można korzystać całodobowo i w pełni anonimowo.


„Ogromnie cieszę się ze współpracy z ALAB laboratoria, bo właśnie dzięki temu partnerstwu możemy rozszerzyć naszą platformę o wysokiej jakości edukacyjne treści medyczne, skupiające się na zdrowiu fizycznym – a tym samym – zadbać o naszych użytkowników holistycznie. To zupełnie nowy rozdział w działalności Helping Hand i kolejny dowód na to, że jesteśmy organizacją dynamicznie rozwijającą się nie tylko pod kątem biznesowym, ale także w obszarze wartości dostarczanych użytkownikom platformy. Naszą działalność zaczęliśmy przecież od platformy pomagającej w rozwiązywaniu problemów związanych z uzależnieniami. Po pandemii rozszerzyliśmy ją o narzędzia wspierające we wszelkich trudnościach natury psychologicznej. W maju tego roku uruchomiliśmy strefę Mindfulness, a teraz – sekcję MedExpert. Nie mam wątpliwości, że stworzyliśmy rozwiązanie, które bazując na wiedzy naszych ekspertów i odpowiednio zaprojektowanej technologii, odpowiada na potrzeby współczesnego człowieka i dba o jego dobre samopoczucie. Nie zwalniamy jednak tempa. Każdego dnia pracujemy nad rozwojem naszego produktu, obecnie skupiając się przede wszystkim na warstwie technologicznej” - powiedziała Aleksandra Tokarewicz, Członkini Zarządu Helping Hand.

Helping Hand to platforma online, zapewniająca holistyczne wsparcie psychologiczne, koncentrujące się zarówno na psychoedukacji, jak i na profilaktyce zdrowia. Z rozwiązań Helping Hand mogą korzystać firmy, które chcą swoim pracownikom zapewnić holistyczne wsparcie psychologiczne w formie benefitów pozapłacowych. Użytkownicy platformy mogą w pełni anonimowo, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu korzystać z ponad 300 materiałów edukacyjnych, stworzonych przez doświadczonych psychologów i licencjonowanych terapeutów.

„Zdecydowaliśmy się na wsparcie projektu MedExpert w ramach platformy Helping Hand, bo łączą nas podobne wartości i holistyczne podejście do zdrowia pacjenta. Jako firma, której pracownicy byli niezwykle zaangażowani i obciążeni w okresie pandemii, zrozumieliśmy jak ważne jest wsparcie psychologiczne. Jako pracodawca oferujemy naszym pracownikom możliwość skorzystania z platformy. I cieszy nas fakt, że także będziemy współtworzyć treści edukacyjne dla wszystkich użytkowników, które pokażą znaczenie badań laboratoryjnych dla zachowania zdrowia fizycznego. Świadomość profilaktyki - wykrycie choroby na wczesnym etapie, to istotny element „zadbania o siebie”, który promujemy edukując o możliwościach diagnostyki laboratoryjnej.” - podkreśla Milena Moryson-Kowalska, rzeczniczka prasowa ALAB laboratoria

Zachęcamy także do udziału w bezpłatnej konferencji on-line, poświęconej sile kobiet i ich potrzebom, która odbędzie się już w najbliższą środę, 24 sierpnia.

„Współczesna kobieta – liderka, partnerka, matka” to spotkanie organizowane przez @Helping Hand.

W panelu MATKA udział weźmie Agata Strukow - dyrektor marketingu medycznego w ALAB laboratoria, która zwróci uwagę na profilaktykę zdrowia i opowie o diagnostyce hormonalnej, przekładającej się nie tylko na kondycje fizyczną kobiet, ale także ich samopoczucie.

Celem konferencji jest podniesienie rangi głosu kobiet w przestrzeni publicznej. Hasło #wspieramkobiety, jakie towarzyszy wydarzeniu, ma zwrócić uwagę na możliwości, jakie drzemią w kobietach, na siłę, jaka może je motywować do działań, czy na samoocenę, która jest kluczowa w odnajdywaniu własnych mocnych stron. W trakcie wydarzenia będą podejmowane także takie tematy jak: macierzyństwo, seksualność, praca zawodowa. Konferencja odbędzie się w formule on-line. Link do logowania: Helping Hand | Konferencja Współczesna Kobieta: Liderka, Partnerka, Matka (hh24.pl)