-20% na WSZYSTKIE PAKIETY BADAŃ z kodem: PAZ23 Sprawdź
Strona główna > Czy ty też jesteś poszukiwana?
Czy Ty też jesteś poszukiwana?

Czy Ty też jesteś poszukiwana?

 

To już VII edycja kampanii społecznej „Diagnostyka jajnika”. W tym roku ma ona na celu jak najszersze zainteresowanie kobiet badaniami diagnostycznymi, które umożliwiają odpowiednio wczesne dostrzeżenie zmian i wykrycie nowotworu. Tegoroczna odsłona odbywa się pod hasłem POSZUKIWANA i skierowana jest do kobiet, które ostatni raz robiły badania u ginekologa ponad dwa lata temu.


W Polsce każdego roku aż 2800 kobiet umiera na tę chorobę z powodu zbyt późnego wykrycia nieprawidłowości. Choroby nowotworowe nie mogą czekać z ustaleniem rozpoznania i rozpoczęcia leczenia. Niestety w Polsce na diagnozę czeka się średnio 4 lata.

Dodatkowo pandemia COVID-19,negatywnie wpłynęła na regularność wizyt kontrolnych u ginekologa, przez co rak jajnika jest coraz częściej rozpoznawany w stadium zaawansowanym, z przerzutami.
Zgłoś się na badania. Możesz uratować swoje życie” – zwraca się do kobiet Ambasadorka akcji Anna Dereszowska, która ma z tą chorobą osobiste doświadczenie – jej mama zmarła, gdy ona miała 9 lat.

 

 

ALAB laboratoria chętnie wspiera takie inicjatywy. Jako jeden ze sponsorów zachęcamy do zapisów na bezpłatne badania USG ginekologiczne i testy ROMA. Test ROMA daje możliwość oszacowania ryzyka obecności raka jajnika, dając odpowiedź czy u danej pacjentki to ryzyko jest wysokie czy niskie.

Nie czekaj i już dziś zapisz się w Przychodni Św. Zofii tel. 22 25 59 949.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji na temat kampanii.

 

 

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami swoją opinią, wypełniając ankietę