do -40% na WSZYSTKIE BADANIA z kodem: LATOBAD Sprawdź
Strona główna > # testujemy medyków

# TESTUJEMY MEDYKÓW


ALAB laboratoria wspiera akcję #TestujemyMedyków

ALAB laboratoria bierze udział w ogólnopolskiej akcji #TestujemyMedyków organizowanej przez SASA Foundation. Celem jest zebranie środków na jak największą liczbę testów dla pracowników ochrony zdrowia w Polsce - lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek. Wszyscy oni będą mogli bezpłatnie wykonać bezpłatne badania w punktach pobrań ALAB laboratoria.

W akcji #TestujemyMedyków darmowe badania dostępne będą dla pracowników medycznych mieszkających poza dużymi ośrodkami miejskimi, którzy nie mają dostępu do szybkich i wiarygodnych testów. Dodatkowo opieką objęci zostaną medycy, którzy z różnych przyczyn nie mogą uzyskać testów w swoich macierzystych jednostkach w większych ośrodkach miejskich.

ALAB laboratoria znajduje się na Liście Ministerstwa Zdrowia jako jednostka zatwierdzona do diagnostyki wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR – zgodnie z rekomendacjami WHO, testem z certyfikatem IVD, zwalidowanym i wiarygodnym dla wykrycia SARS-CoV-2.

Pracownicy medyczni będą mieli możliwość przeprowadzenia badania w ponad 300 punktach pobrań ALAB laboratoria na terenie całego kraju, co pozwoli na objęcie badaniem personelu medycznego nawet z najmniejszych miejscowości.

Zapraszamy do wsparcia zbiórki pieniędzy zorganizowanej przez SASA Foundation na ten szczytny cel.