KARIERA
KONTAKT
logo Grupy ALAB
LUTY MIESIĄCEM WALKI Z RAKIEM

LUTY MIESIĄCEM WALKI Z RAKIEM


W lutym na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem, kiedy to głośno mówi się o zachorowaniach na nowotwory ale też o jakże ważnej profilaktyce antynowotworowej. Dlaczego o tym wspominamy? Bo zgodnie z hasłem naszej akcji profilaktycznej „Czas to życie..” i wczesne rozpoznanie choroby może nam je uratować.

Czy pomyślałabyś, że bóle brzucha, nieregularne miesiączki i inne dolegliwości ze strony układu pokarmowego to mogą być pierwsze objawy pojawienia się zmian na Twoich jajnikach? Tak, mogą! Czy przewlekły kaszel, uczucie zmęczenia, ból w klatce piersiowej, nawracające zapalenie oskrzeli z czymś Ci się kojarzą?

Nie ignoruj „zwykłych” objawów – zbadaj się! A zrobić to można w sposób nieinwazyjny, prostym badaniem z krwi. Nowoczesne oznaczenie markerów onkologicznych połączone z algorytmem pozwala uzyskać informację, czy w naszym organizmie dzieje się coś złego i jakie jest prawdopodobieństwo występowania nowotworu.

W trakcie trwania dwumiesięcznej akcji „Czas to życie..” możesz skorzystać ze specjalnych cen na testy o których mowa wyżej, a informacje o nich znajdziesz tutaj