Do -50% na WSZYSTKIE BADANIA z kodem: BAD247 Sprawdź
strona główna > wyniki online
pobierz wynik i umieść go w swoim archiwum

Podany e-mail i hasło są nieprawidłowe.
Jeżeli nie masz konta, założysz je tutaj.
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z formularza znajdującego się TUTAJ.Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z formularza znajdującego się TUTAJ.
1/3
2/3
Wpisz same cyfry, bez liter.
3/3

UWAGA: Wyniki badań laboratoryjnych wykonywane w laboratoriach sieci grupy ALAB i wydawane w formie elektronicznej podpisane są kwalifikowanym podpisem elektronicznym, co oznacza, że stanowią pełnoprawne wyniki badań.

Informujemy również, że wyniki badań podstawowych w laboratoriach ALAB są wydawane przez diagnostów laboratoryjnych przez całą dobę. Dlatego też najkrótszy przewidywany czas oczekiwania na wyniki w trybie rutynowym to 1 dzień roboczy, czyli minimum 24 godziny od pobrania materiału. Jeśli sprawdzacie Państwo swoje wyniki i widzicie pliki PDF z częściowym zakresem badań, oznacza to, że proces diagnostyczny wykonania badań jeszcze się nie zakończył, należy wtedy odczekać do upływu 24 godzin od pobrania materiału.
Wszystkie czasy oczekiwań na badania obowiązujące w ALAB laboratoria podawane są w dniach roboczych (nie obejmują dni wolnych od pracy).

W przypadku badań wykonywanych poza siecią ALAB, wynik on-line jest dostępny w formie skanu. Oryginalne dokumenty wyników takich badań należy odebrać w punkcie pobrań.