IALAB laboratoria sp. z o.o. niniejszym zawiadamia, że termin rozstrzygnięcia i ogłoszenia wyników konkursu ofert realizowanego w ramach projektu POIR.02.01.00-00-0172/15 współfinansowanego ze środków krajowych oraz ze środków UE pn. „Stworzenie nowoczesnego centrum badawczego w celu opracowania innowacyjnych metod diagnostycznych” w przedmiocie dostawy, instalacji i serwisu urządzeń z przeznaczeniem do użytkowania w pomieszczeniach Spółki w Lublinie, przy ul. Ceramicznej 1, został przedłużony do dnia 5 sierpnia 2016 roku.

więcej

Badanie kalprotektyny w kale jest przydatne w diagnostyce stanów zapalnych jelit i przewodu pokarmowego.. Klasyczne, bezpośrednie metody oceny, czyli endoskopowe mają szereg ograniczeń – inwazyjność, koszty, czasochłonność, obciążenie dla pacjenta, a także fakt, że nie zawsze miejsca zmienione zapalnie są endoskopowo dostępne. Taką metodą, spełniającą oczekiwania, jest oznaczanie stężenia kalprotektyny w kale.

więcej

POZIOM ODWRÓCONEJ TRÓJODOTYRONINY (rT3) Badanie zwiazane z pogłebiona diagnostyką przyczyn niedoczynnosci tarczycy

więcej
12.07.2016 | Zapytanie ofertowe

Alab laboratoria sp. z o.o. ogłasza konkurs ofert na dostawę, instalację i serwis urządzeń w związku z realizacją projektu POIR.02.01.00-00-0172/15 współfinansowanego ze środków krajowych oraz ze środków UE pn. „Stworzenie nowoczesnego centrum badawczego w celu opracowania innowacyjnych metod diagnostycznych” 

więcej

  Obecnie  w diagnostyce BORELIOZY sięga  się  po nowe metody jej wykrywania. Ukąszenie przez kleszcza tylko w 30% przypadków daje widoczne objawy w postaci rumienia wędrującego na skórze. W pozostałych przypadkach borelioza może dawać niespecyficzne objawy przypominające grypę lub nie ma w ogóle objawów w pierwszej fazie zakażenia.

więcej

Z przyjemnością informujemy, że 11.07.2016r. otworzyliśmy nowy punkt pobrań ALAB laboratoria Sp. z o.o. Punkt Pobrań ALAB laboratoria Sp. z o.o.ul. Fryderyka Chopina 1u07-200 Wyszków

więcej

ALAB laboratoria jako jeden z partnerów projektu "Ciąża - świadome macierzyństwo" wraz z WARSAW PRESS zapraszają do lektury wszystkie Mamy, dla których zdrowie dziecka od chwili poczęcia ma znaczenie.

więcej

Z przyjemnością informujemy, że 04.07.2016r. otwieramy nowy punkt pobrań ALAB laboratoria Sp. z o.o. w Lutomiersku (woj. łódzkie).

więcej
KARIERA