KARIERA
KONTAKT
COVID 19
UMÓW SIĘ ONLINE
CENTRUM WIEDZY
x
Ogólnopolska sieć laboratoriów analiz medycznych


Metaloproteinaza ADAMTS-13 (aktywność)

 • Kiedy i w jakim celu

  W celu skutecznej diagnostyki skazy krwotocznej; zaburzenia krzepnięcia krwi które chakakteryzuje występowanie przedłużających się krwawień po urazach i zabiegach operacyjnych,miesiączek krwotocznych. Najczęściej występującą skazą osoczową jest skaza krwotoczna- choroba von WillebrandaBadanie należy wykonać przy występowaniu objawów takich jak : częste krwawienia z nosa, łatwe siniaczenie się, przedłużające się krwawienia miesięczne, krwawienia z dziąseł, krwawienia z przewodu pokarmowego, obfite krwawienia pourazowe, krwotoki poporodowe, krwawienia pooperacyjne.
 • Charakterystyka badania

  ADAMTS13 ( dezintegryny i metaloproteinazy ) -znany równiez jako czynnik von Willebranda, tnący proteazy - jest to zawierający cynk enzym metaloproteinazy, która z kolei trawi czynnik von Willebranda, duże białka zaangażowane w krzepnięcie krwi; jest on wydzielany we krwi.

 • sprawdź
  cenę badania
  to badanie możesz kupić w naszym
  sklepie internetowym
  pobierz
  kartę badania*
  X
  * Karty badań nie dotyczą pakietów, wyłącznie pojedynczych badań (składowych pakietów). W przypadku braku karty do pobrania, prosimy o kontakt z lokalnym działem obsługi klienta : https://www.alablaboratoria.pl/form/pok