Strona główna > Zrób coś dla siebie - akcja profilaktyczna
ZRÓB COŚ DLA SIEBIE - AKCJA PROFILAKTYCZNA

ZRÓB COŚ DLA SIEBIE - AKCJA PROFILAKTYCZNA

 

Zapraszamy do skorzystania ze zniżek do -30%* w ramach akcji profilaktycznej „ZRÓB COŚ DLA SIEBIE” dostępnej tylko w sklepie internetowym. Aby skorzystać ze zniżki w pole Kod Rabatowy należy wpisać hasło DLA SIEBIE.
Zniżka obowiązuje do 28.02.2022 roku.
 

Dla większości osób Nowy Rok wiąże się z postanowieniami – zmiana stylu życia, odżywiania, zadbanie o własne zdrowie. To tylko kilka rzeczy, które są najczęściej przez nas wymieniane. Niestety statystyki są przeciwko nam - wskazują, że tylko 8% ludzi zrealizuje swoje postanowienia noworoczne.

Ty też możesz być w grupie tych osób, którym to się udało. ZRÓB COŚ DLA SIEBIE i wykonaj badania, które pomogą Ci w realizacji postanowień.

W ramach akcji profilaktycznej, która trwa do 28.02.2022 roku przygotowaliśmy zniżki do 30% na wybrane pakiety i badania.

Nie czekaj, zacznij już dziś!

 

 • Jeśli Twoim postanowieniem noworocznym jest większa aktywność sportowa zachęcamy do zrobienia badań laboratoryjnych, które pokażą z jakiego punktu startuje Twoje ciało i – przed wszystkim – czy ta aktywność będzie bezpieczna. Badania dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną lub ją zwiększyć znajdziecie w pakietach:

  PAKIET REKREACJA I FITNESS PODSTAWOWY
  PAKIET REKREACJA I FITNESS ROZSZERZONY

 

 

 • Jeśli Twoim postanowieniem noworocznym jest przejście na dietę wegańską/wegetariańską lub stosujesz ten rodzaj diety od jakiegoś czasu, bądź świadomy konieczności kontroli niedoborów żywieniowych, które mogą pojawić się u osób stosujących diety roślinne. Pakietem pozwalającym na ocenę niedoborów występujących przy stosowaniu diety wegetariańskiej lub wegańskiej jest:

  PAKIET KONTROLA DIETY WEGETARIAŃSKIEJ PODSTAWOWY
  PAKIET KONTROLA DIETY WEGETARIAŃSKIEJ ROZSZERZONY

  Dodatkowo, jeśli jesteś na diecie bezmięsnej i masz objawy ze strony przewodu pokarmowego oraz mniej typowe - nawracającą wysypkę, migreny, czy bóle stawów, a dotychczasowa diagnostyka wykluczyła inne przyczyny, w ofercie naszego laboratorium przygotowaliśmy specjalne panele pozwalające na precyzyjną diagnostykę w kierunku nadwrażliwości pokarmowej IgG-zależnej. W ramach wykonanego badania przysługuje bezpłatna konsultacja wyniku ze specjalistą!

  FoodProfil WEGE
  FoodProfil WEGAN

  * Oferta obowiązuje tylko w sklepie internetowym.
  * Oferta nie łączy się z innymi zniżkami.
  * W porównaniu do zakupu pojedynczych badań wchodzących w skład pakietu.

 

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami swoją opinią, wypełniając ankietę