do -30% na WSZYSTKIE PAKIETY BADAŃ z kodem: JESIEN2023 Sprawdź
Strona główna > Sport i profilaktyka badań
SPORT I PROFILAKTYKA BADAŃ

SPORT I PROFILAKTYKA BADAŃ

 

Sport, profilaktyka badań i zaangażowanie ALAB laboratoria w żeglarski projekt.

Sponsorowany przez ALAB laboratoria jacht SCAMP 3 ogłosił swój start w międzynarodowych zawodach regatowych. Rozpoczęty w 2014 roku i od powstania wspierany przez ALAB laboratoria projekt Scamp Sailing Teamdo tej pory zdobywał trofea na krajowych i międzynarodowych akwenach Morza Bałtyckiego. Dobra postawa oraz zdobyte doświadczenie drużyny,
a także rozwój sprzętowo-organizacyjny, skłoniły właścicieli teamu do podjęcia decyzji o wzięciu udziału w regatach na europejskim poziomie.
ALAB laboratoria zaangażowało się w projekt, ponieważ jego celem jest rozpoznawalność marki, a także promowanie profilaktyki badań.

„To wielkie wyzwanie sportowe i organizacyjne. Ogromnie dziękuję naszym sponsorom, którzy mimo trudnego dla biznesu okresu pandemii skutkującego niepewnością startów, treningów i częstymi opóźnieniami logistycznymi, pozostają w projekcie
i z wyrozumiałością podchodzą do sytuacji”. – mówi Jakub Marciniak, główny taktyk Scamp 3 i jak dodaje : „Zrobimy wszystko, aby Was nie zawieść. W szczególności kieruję słowa podziękowania do firmy ALAB laboratoria oraz jej pracowników, którzy dzięki tytanicznej pracy przy testowaniu społeczeństwa są na pierwszej linii w walce z pandemią. Liczymy, że epidemia szybko wygaśnie i będziemy mogli wrócić do regularnej współpracy przy wsparciu drużyny w procesach diagnostyki oraz doradztwa w kwestiach żywieniowych i sportowych.”

„Życzymy powodzenia zawodnikom. Cieszy nas możliwość współpracy i wsparcia tak dynamicznie rozwijającego się zespołu,
dla którego sport to zdrowie, a badania profilaktyczne to jedno z narzędzi świadomego dbania o kondycję organizmu, optymalnie przygotowanego do startów” - komentuje Milena Moryson-Kowalska - rzeczniczka prasowa ALAB laboratoria.

ALAB laboratoria zapewniło załodze przed startem pakiet badań, w tym szczególnie istotny w dobie pandemii test RT-PCR na obecność koronawirusa. O szczegółach rejsu i akcji jaką wspiera załoga pn: „Badaj się na zdrowie” będziemy informować na bieżąco.

Aktualny status przygotowań, lokalizację i filmy z jachtu oraz plan startów można znaleźć na www.scampsailing.pl

                   

 

                              

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami swoją opinią, wypełniając ankietę