DO -20% NA WYBRANE PAKIETY I BADANIA SPRAWDŹ
Strona główna > Uniwersytecki szpital dziecięcy w krakowie solidarny z alab laboratoria
UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE SOLIDARNY Z ALAB laboratoria

UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE SOLIDARNY Z ALAB laboratoria


Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie solidarny z ALAB laboratoria
w walce z COVID

„ Walka o czas, walka o życie, walka o radość dziecka i spokój rodzica – to cel jaki przyświeca działaniom lekarzy Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego - zauważa Milena Moryson-Kowalska, rzecznik prasowa ALAB laboratoria i dodaje: „Nasz wykwalifikowany personel i empatyczne pielęgniarki z Punktów Pobrań rozumieją tą misję. Swoją pracą wpisują się w działania, których celem jest rzetelność badań, czas realizacji, a przede wszystkim zrozumienie pacjenta”.

Doceniamy nasz personel z Punktów Pobrań, gdzie bezpiecznie można wykonać badania. Jesteśmy otwarci także na indywidualne rozwiązania skrojone na miarę potrzeb pacjentów.
Jesteśmy wdzięczni za gest ze strony prof. Walentyny Balwierz, której pismo trafiło na ręce Renaty Barcikowskiej z grupy ALAB laboratoria, w którym padają słowa:

„Pragnę serdecznie podziękować Pani Dyrektor i Zespołowi Laboratorium ALAB za umożliwienie pacjentom Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej USD w Krakowie wykonania testów w kierunku COVID-19 przed planowanymi hospitalizacjami w punktach zlokalizowanych najbliżej miejsca zamieszkania”

To docenienie to dla nas bardzo duża wartość i sygnał, że warto pomagać, warto wykonywać diagnostykę z uszanowaniem potrzeb pacjentów. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie bezpieczna diagnostyka w ALAB laboratoria pozwoli wszystkim pacjentom mieć zaufanie do naszych placówek.

„Każde dziecko i jego zdrowie jest dla nas szczególnie ważne. Czynimy wszystko co w naszej mocy, by usprawnić diagnostykę, w tym i tak  już długotrwałym procesie leczenia”.
- zaznacza Ewa Małkowska - prezes ALAB laboratoria.

Dziękujemy, że możemy w tym wyjątkowym okresie pandemii świadczyć swoje usługi i być partnerem dla ważnych ośrodków medycznych w Polsce.