KARIERA
KONTAKT
COVID 19
UMÓW SIĘ ONLINE
CENTRUM WIEDZY
NOWE KONTO PACJENTA - NOWE MOŻLIWOŚCI

NOWE KONTO PACJENTA - NOWE MOŻLIWOŚCI


Szanowni Państwo,

Oddajemy w Państwa ręce nowe Konto Pacjenta. Mamy ogromną nadzieję, iż zyska Państwa przychylność, ponieważ zyskujecie dzięki niemu nowe możliwości.


Jakie to możliwości?

Na początek Konto Pacjenta daje Państwu indywidualny kod rabatowy, który po okazaniu w naszym Punkcie Pobrań lub – już wkrótce - wpisaniu w sklepie internetowym, uprawnia do 5 % zniżki na wszystkie badania. Kod rabatowy jest bezterminowy,

Zalogowanym pacjentom oferujemy znacznie więcej, niż tylko zniżkę na badania:

 • Możecie mieć dostęp do Archiwum Wyników, co oznacza, iż zawsze będzie w nie wgląd. Jest to ważne, jeśli nie przechowujemy kodów do badań (a nie robimy tego) i potrzebujemy mieć swoją historę.
 • Dostęp do usługi Zapytaj Laboratorium, unikatowej usługi, dzięki której będzie można zamówić konsultację przed badaniem lub laboratroyjną interpretację wyników.
  Konsultacja profilaktyczna przed badaniem ma na celu wskazanie rodzaju badań laboratoryjnych, które pomogą lekarzowi w postawieniu prawidłowej diagnozy i mogą skrócić czas do jej postawienia.  
  Konsultacja jest pisemna, dzięki czemu jesteście Państwo pewni, iż wykonacie zarekomendowane badania.

Natomiast interpretacja laboratoryjna wyniku – czyli usługa wykonywana już po ich otrzymaniu – pomoże odpowiedzieć na następujące pytania:

 1. Jak czytać wyniki badań?
 2. Co oznaczają poszczególne parametry i jaka jest ich rola?
 3. Na co mogą wskazywać odstępstwa od norm?
 4. Do jakiego lekarza się udać celem diagnozy.

Uwaga: interpretujemy wyłącznie badania wykonane w sieci ALAB. Jest to związane z faktem, że mamy dostęp do dodatkowych informacji laboratoryjnych, które pozwalają na głębszą interpretację. Po wypełnieniu ankiety zdrowotnej i załączeniu wyników badań (maksimum 3 dokumenty) otrzymają Państwo w ciągu 48 godzin (dni robocze) drogą elektroniczną dokument zawierający interpretację oraz wskazówki co do dalszego postępowania. Należy pamiętać, że usługa interpretacji jest edukacją zdrowotną, nie zastępuje porady lekarskiej, ani nie jest diagnozą.

 • Bieżące informacje na temat aktualnych Akcji Profilaktycznych i możliwość skorzystania ze zniżek
 • Bieżący dostęp do wypowiedzi naszych ekspertów, które zamieszczamy na kanale YT. To również dostęp do bezpłatnych webinarów, które można obejrzeć w dogodnym czasie.
 • Możliwość zakupu wszystkich badań w naszum sklepie online

Konto Pacjenta będzie się rozwijać. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły oraz sugestie. Zapraszamy do tworzenia Waszego Konta.