KARIERA
KONTAKT
COVID 19
UMÓW SIĘ ONLINE
CENTRUM WIEDZY
INSTYTUT MATKI I DZIECKA DOCENIA ZAANGAŻOWANIE ALAB LABORATORIA

INSTYTUT MATKI I DZIECKA DOCENIA ZAANGAŻOWANIE ALAB LABORATORIA


Instytut Matki i Dziecka docenia zaangażowanie ALAB laboratoria

ALAB laboratoria za cel swoich działań stawia sprawną organizację pracy, rzetelność i terminowość badań. Jest to szczególnie ważne w dobie koronawirusa.
Doceniamy pozytywną ocenę naszej pracy i dziękujemy Instytutowi Matki i Dziecka za słowa wsparcia. To budujące i mobilizujące do dalszej owocnej współpracy opartej na jakości świadczonych usług i zaangażowaniu naszych pracowników.

„To Wy jesteście Wielcy - ratując życie najmłodszych pacjentów!!! - podkreśla Milena Moryson-Kowalska- rzecznik prasowa ALAB laboratoria i dodaje:
Instytut Matki i Dziecka i pracujący w niej lekarze to marka. Cieszymy się że możemy dostarczać wyniki naszych badań i przyczyniać się do skutecznej diagnostyki i leczenia tych młodych pacjentów”.

Pełen zakres badań świadczonych przez ALAB dla Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży spotkał się z docenieniem, które jest dla nas zobowiązaniem:

„Jako Klinika zajmująca się kompleksowym leczeniem nowotworów u dzieci, na co dzień doceniamy pracę zespołową wszystkich osób, zaangażowanych w przeprowadzenie sprawnego procesu leczenia.”- podkreśliła prof. Anna Raciborska

Deklarujemy nasze dalsze zaangażowanie i mobilizujemy nasze zespoły laboratoryjne do wytężonej pracy. 

Dziękujemy