KARIERA
KONTAKT
COVID 19
UMÓW SIĘ ONLINE
logo Grupy ALAB
SPRAWDŹ CZY PRZESZEDŁEŚ COVID - 19

SPRAWDŹ CZY PRZESZEDŁEŚ COVID - 19


Rezultat walki z epidemią COVID-19 w Polsce zależy w dużej mierze od nas samych. Ważne są higiena rąk i dystans społeczny, kiedy jednak dopełnimy swoje zachowanie świadomą diagnostyką, wówczas zyskujemy wiedzę. Nie zawsze możliwości systemu ochrony zdrowia ją nam umożliwiają.

Alab Laboratoria świadczą badania komercyjne dla pacjentów, którzy mają podejrzenie, że mogli bezobjawowo lub w miesiącach przed wybuchem pandemii, przechodzić infekcje.

Materiały emitowane w TVN w dniach 07.05.20 i 10.05.20 przedstawiły parę faktów, do których chcemy się odnieść: 

  1. Testy genetyczne (pobranie wymazu), nie zostały dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do komercyjnej usługi laboratoryjnej i to o tym mówi rzecznik Ministerstwa Zdrowia, wspominając o regulacjach jakie są tworzone.
  2. Alab Laboratoria w usłudze niekomercyjnej dla jednostek szpitalnych wykonują wszystkie trzy typy testów. Ministerstwo także na naszych badaniach opiera swoją wiedze o zakażeniach.
  3. Alab Laboratoria są akredytowane, punkty pobrań przygotowane, a testy walidowane od samego początku świadczenia tej usługi także w Państwowym Zakładzie Higieny, wspomnianym w materiale „Faktów”.
  4. Nasze testy tzw. Kasetkowe z krwi, które są dostępne także w usłudze komercyjnej są czułe i swoiste, a nasza wykwalifikowana kadra specjalistów pracuje na najlepszym dostępnym na rynku typie testów, co sprawia że jesteśmy wiarygodni.
  5. Dla firm i podmiotów publicznych świadczymy wszystkie trzy typy testów, które, posiadają wszelkie zgody, a sanepid ich prawidłowości nigdy nie podważył.

 

  • Zapraszamy klientów indywidualnych, jak i firmy do naszych punktów pobrań.
  • Wiedza medyczna wciąż jest ograniczona, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że osoby zakażone mogą nabywać odporność.