KARIERA
KONTAKT
COVID 19
UMÓW SIĘ ONLINE
BEZPIECZNE BADANIA LABORATORYJNE    A CORONAVIRUS

BEZPIECZNE BADANIA LABORATORYJNE A CORONAVIRUS


Szanowni Pacjenci,


W obecnej sytuacji epidemicznej najlepiej jest zostać w domu. Osobom, które jednak muszą zrobić badania. prezentujemy kilka zasad, które trzeba wziąć pod uwagę.


1. Jeśli masz infekcję lub temperaturę nie poddawaj się badaniom. Czynna infekcja lub antybiotykoterapia zawsze była przeciwskazaniem do badań, jednak dzisiaj nabiera to dodatkowego znaczenia.

2. Jeśli robisz badania płatne skorzystaj ze SKLEPU ONLINE.  Zakup badań w sklepie skraca czas przebywania w punkcie pobrań, ponieważ pacjent jest już zarejestrowany. Przypominamy również, iż wszystkie badania w naszym sklepie można kupić z 5% zniżką, można również skomponować swój pakiet badań ze zniżką do 25%, lub skorzystać z gotowych pakietów, w których badania równiez są tańsze. Szczegóły ZNAJDŹ BADANIE

3. Czas realizacji badań kupionych w sklepie wydłużyliśmy do 60 dni.

4. Sprawdź w domu aktualny grafik pracy naszych punktów GRAFIK PUNKTÓW. Pamiętaj również, że badania kupione w sklepie możesz zrealizować w dowolnym Punkcie Pobrań w danym mieście, jeśli punkt pobrań, w którym zakupiono badanie jest akurat zamknięty. Jeśli w Twojej miejscowości jest tylko jedna placówka skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta cs@alab.com.pl, w celu wskazania innego punktu.

5. W punkcie pobrań zachowaj minimum 1 metr odstępu od innych osob oczekujących na badanie.

6. Jeśli nie kupiłeś badań online zapłać kartą - to jest na dziś najbezpieczniejszy sposób płacenia. W prawie wszystkich punktach pobrań ALAB laboratoria można to zrobić. Szczegóły są dostępne w linku PUNKTY POBRAŃ

7. Wyniki bezpiecznie odbierzesz online.