KARIERA
KONTAKT
COVID 19
UMÓW SIĘ ONLINE
logo Grupy ALAB
NADWRAŻLIWOŚĆ POKARMOWA -  TO NIE ALERGIA! Jeżeli nie alergia to co? Sprawdź!

NADWRAŻLIWOŚĆ POKARMOWA - TO NIE ALERGIA! Jeżeli nie alergia to co? Sprawdź!

 

 

Nadwrażliwość pokarmowa jest niewłaściwą reakcją organizmu na niektóre pokarmy.
Osoby cierpiące na to schorzenie mogą mieć zarówno jeden, jak i kilka jego objawów. W przypadku nietolerancji pokarmowej reakcja bywa oddalona w czasie. Symptomy mogą się pojawić po nawet kilku dniach.Objawy nietolerancji nie są zazwyczaj łączone z pokarmami – diagnozuje się je jako oddzielne dolegliwości.

Jeżeli podejrzewasz u siebie nadwrażliwość pokarmową i wyeliminowałeś inne podobne jednostki chorobowe, polecamy badanie FoodProfil.
 

Dla naszych pacjentów, którzy chcą zbadać swoje nadwrażliwości pokarmowe i chcą poddać się diagnostyce w tym kierunku, przygotowaliśmy 25% zniżki na następujące badania laboratoryjne.
(Zniżka obowiązuje w sklepie internetowym oraz w Punktach Pobrań)

  • FoodProfil Skrinning – badanie przesiewowe, określa jedynie dominujący typ reakcji - IgG czy IgG4 i pozwala na wybranie dalszej diagnostyki testami FoodProfil z większą ilością produktów można wykonać jako test przesiewowy u osób bez objawów w celu wcześniejszego wykrycia nadwrażliwości pokarmowej.
  • FoodProfil 22 w klasach IgG i w klasie IgG4
  • FoodProfil 44 w klasach IgG i w klasie IgG4
  • FoodProfil 88 w klasach IgG i w klasie IgG4
  • FoodProfil 268 w klasach IgG i w klasie IgG4

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem nagraniowym dotycącym nietolerancji pokarmowych, gdzie również możesz zobaczyć jak się je wykonuje :