KARIERA
KONTAKT
logo Grupy ALAB
SPOKOJNIE TO "TYLKO" STRES

SPOKOJNIE TO "TYLKO" STRES


Stres jest stałym zjawiskiem w naszym życiu i niestety nie jesteśmy w stanie go uniknąć. Krótkotrwały stres jest zjawiskiem mobilizującym nas do działania, jeśli potrafimy się szybko z nim uporać nie pozostawia trwałych śladów w organizmie. Niestety współczesny tryb życia powoduje, że coraz częściej jesteśmy narażani na stres długotrwały, który może mieć groźne następstwa dla naszego zdrowia. Rośnie ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca, spada nam odporność, pojawiają się prbolemy ze strony przewodu pokarmowego.
Jeśli niepokojące objawy utrzymują się długo, przez kilka tygodni lub nawet kilka miesiący, koniecznie trzeba iść do lekarza, aby określić ich przyczynę.
Jeśli okaże się, że fizycznie jesteśmy zdrowi, warto zrobić dodatkowe badania pod kątem stresu.

Można zacząć od pakietu STRES – PODSTAWOWY STAN ZDROWIA, zawierającego 11 badań (w tym magnez i witaminę D). Jeśli zdecydujemy się na bardziej zaawansowaną diagnostykę, rekomendujemy PAKIET STRES, w którym dodatkowo mamy takie badania jak poziom kortyzolu – hormonu stresu, oraz glutationu – naszego powerbanku, który jest najsilniejszym i najważniejszym antyoksydantem każdej komórki.

Aby umożliwić Państwu realziację tych badań, w dniach 1.10.2019 – 30.11.2019, na obydwa pakiety mamy dodatkową zniżkę w wysokości 5%. Zniżkę można zrealizować w naszych Punktach Pobrań, oraz w sklepie internetowym.