KARIERA
KONTAKT
logo Grupy ALAB
ZDROWIA NA NOWY ROK 2019!

ZDROWIA NA NOWY ROK 2019!

 


Zdrowia i pogody ducha na Nowy Rok 2019 życzy zespół ALAB laboratoria!

Na koniec roku dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy 15% zniżki na realizację badań zarówno w sklepie internetowym jak i Punktach Pobrań ALAB laboratoria.

Aby skorzystać ze zniżek w sklepie internetowym należy wpisać hasło: NOWYROK w polu kod rabatowy.

Natomiast w Punkcie Pobrań ALAB laboratoria należy okazać przy rejestracji swój Indywidualny Kod Rabatowy wygenerowany na Koncie Pacjenta.

Jeśli nie posiadasz konta pacjenta zapraszamy do założenia i wygenerowania swojego Indywidualnego Kodu Rabatowego, który uprawnia na stałe do 5% zniżki w Punktach Pobrań, a w czasie trwania promocji od 27.12. do 31.12.2018 roku do skorzystania
z
15% zniżki na wszystkie badania i pakiety.

 

Pytania i Odpowiedzi do promocji:

  1. Jak pobrać Indywidualny Kod Rabatowy mając założone już Konto Pacjenta?

ZALOGUJ się na stronie internetowej i wejdź w pole WYNIKI ONLINE. Po lewej stronie pojawi się pole KOD RABATOWY, zapisz go lub naciśnij „Powtórne wysłanie kodu” a twój indywidualny kod zostanie przesłany na maila lub sms, jeśli podałeś numer przy rejestracji. Link do logowania znajdziesz poniżej:

https://www.alablaboratoria.pl/logowanie

  1. Jak zdobyć Indywidualny Kod Rabatowy?

W celu pobrania Indywidulanego Kodu Rabatowego należy założyć Konto Pacjenta i wyrazić zgodę na kontaktowanie się przez ALAB laboratoria i przesyłanie informacji o prowadzonych kampaniach profilaktycznych. Jeśli posiadasz konto pacjenta, ale nie wyraziłeś zgody do tej pory, możesz to uczynić pobierając Indywidualny Kod Rabatowy i akceptując zgodę, która wyświetli się na ekranie.

  1. Jak uzyskać zniżkę w sklepie internetowym?

W przypadku zamówień przez sklep internetowy, aby uzyskać zniżkę 15% należy wpisać kod rabatowy: NOWYROK w momencie realizacji zamówień z koszyka zakupowego.